Catering

W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oferujemy w Szczecinie profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, bankietów, eventów oraz szkoleń i imprez integracyjnych. Jesteśmy gotowi zrealizować każdy Państwa pomysł. Pomożemy skomponować menu dobrane do potrzeb oraz upodobań gości.

Naszą mocną stroną są imprezy okolicznościowe oraz cateringi świąteczne w Szczecinie, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, którzy potrzebują wsparcia w przygotowania potraw Bożonarodzeniowych, Wielkanocnych oraz Sylwestrowych. Każdy, kto ceni sobie tradycję i wyśmienity smak potraw będzie zadowolony z naszych propozycji. Oferujemy tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej oraz dajemy możliwość zasmakowania prawdziwej kuchni europejskiej.

Posiadamy bogaty wachlarz specjałów zimnego bufetu, dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza. Polecamy wyśmienite kanapki, tartinki, surówki, jak również półfabrykaty, potrawy mączne, zupy, sosy oraz dania na ciepło. Dbamy o to, by każde z naszych dań było atrakcyjnie i niebanalnie udekorowane oraz aby kusiło świeżością i wyrafinowanym smakiem. Takie dania wspaniale sprawdzą się podczas imprez okolicznościowych.

W trosce o harmonię smaku i wyglądu potraw, stosujemy wysokie kryteria w doborze dekoracji. Śledzimy najnowsze tendencje w dekorowaniu potraw, aby stanowiły niekwestionowaną ozdobę Państwa stołów podczas imprezy okolicznościowej i nie tylko. Tworzenie oprawy kulinarnej najrozmaitszych uroczystości w Szczecinie jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyzwaniem.

.